صفحه اصلی اخبار دکتر محمد خزائی: برای تمام گروههای سنی برنامه جامع داریم

دکتر محمد خزائی: برای تمام گروههای سنی برنامه جامع داریم

0 1277

دکتر محمد خزائی مدیر فرهنگسرای جوان ارومیه چهارشنبه شب مورخه ۹۴/۲/۱۶ در برنامه «آنسوی ورزش» شبکه استانی آذربایجان غربی به تشریح فعالیت های ورزشی فرهنگسرای جوان ارومیه پرداخت.

دکتر خزائی گفت: فرهنگسرای جوان ارومیه از سال ۱۳۷۴ فعالیت های خود را آغاز کرده است. در حقیقت این فرهنگسرا یک مجموعه فرهنگی و ورزشی است که در نیمه اول دهه ۷۰ با ابتکار عمل آقای سعادت استاندار فعلی آذربایجان غربی راه اندازی شده است و مجموعه کاملی از امکانات فرهنگی و ورزشی را در خودش جای داده است. این مجموعه فضای بالغ بر ۴۰ هزار و ۷۰۰ متر مربع را شامل می شود که در سطح استان فضای بی نظیری است.

مدیر فرهنگسرای جوان ارومیه  با بیان اینکه فرهنگسرای جوان امکانات متعددی دارد، گفت: از جمله این امکانات سالن چند منظوره شهید باکری است که هم تیم ها و هم مردم عادی در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندبال از آن استفاده می کنند. همچنین سالن شهید باکری دارای سالن تمرین و بدنسازی مجزا، حمام و رختکن مناسب است. در کنار سالن ۲۰۰۰ نفری، سالن شهید عطایی نیز در مجموعه وجود دارد که این سالن هم چند منظوره است. در این سالن صبح ها، کلاس های حرکات اصلاحی برگزار می شود و خوشبختانه این کلاس با استقبال خوب همشهریان رو به رو شده است.

44

وی با اشاره به وجود سالن های رزمی در مجموعه فرهنگسرای جوان، افزود: مربیان خوبی در رشته ها رزمی در فرهنگسرای جوان مشغول به فعالیت هستند. در رشته موی تای تیم خوبی از خانه جوان به مسابقات کشوری اعزام شد که موفق به کسب مقام قهرمانی شدند.

دکتر خزایی در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره وضعیت زمین چمن فرهنگسرای جوان ارومیه گفت: زمین چمن مجموعه نیز یک پتانسیل قوی برای فوتبال دوستان آذربایجان غربی است. این زمین چمن تنها زمین چمن استان با نور مصنوعی و پروژکتور است، به همین علت در فصول بهار و تابستان که هوا گرم می شود در شب نیز زمین چمن را در اختیار علاقه مندان قرار خواهیم داد.

مدیر فرهنگسرای جوان ارومیه با بیان موفقیت های مدرسه فوتبال فرهنگسرای جوان، اظهار کرد:  مدرسه فوتبال خانه جوان هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ امکانات در سال ۹۳ به عنوان مدرسه نمونه فوتبال انتخاب شد. امیدواریم با برنامه ریزیهای صورت گرفته این روند را ادامه دهیم.

وی افزود: قصد داریم مدرسه فوتبال را از حالت فصلی به صورت دائمی تبدیل کنیم.

Capture

دکتر خزایی با اشاره به برنامه های ورزشی خانه جوان برای فصل تابستان گفت: برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی برای فصل تابستان، برای تمام گروههای سنی برنامه ریزی شده است که البته متناسب با ماهیت برنامه به برنامه های ورزشی اشاره خواهم داشت.

مدیر فرهنگسرای جوان ارومیه خاطر نشان کرد: ما بهترین مربیان و بهترین امکانات را در محیطی سالم و امن برای استفاده خانواده ها تدارک دیده ایم که می توانند برای اوقات فراغت فرزندان خود از آنها استفاده کنند. قصد داریم تا با شناسایی استعداد ها تیم هایی را تشکیل داده و به مسابقات استانی و حتی کشوری اعزام کنیم.

وی در پاسخ به سوال مبارز، مجری برنامه آنسوی ورزش مبنی بر اینکه آیا شما توانایی مالی لازم را برای حمایت از این تیمها را خواهید داشت، گفت: واقعیت امر این است که بیشتر رشته های ورزشی بودجه کلانی را طلب نمی کنند، به طور مثال همین تیم موی تای خانه جوان با هزینه ناچیزی موفق به کسب افتخار برای ورزش استان شد و ما سرمایه گذاری های لازم برای رشته های مد نظر را انجام خواهیم داد.

Print Friendly

بدون نظر

پاسخ دادن